izmir ambalaj firmaları Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Adi poşetler özellikle kalitesiz ve esneme dayanımı epey az ürünlerdir. nedeniyle ehven poşet ihtiyacınızı kontralarken zarar eylemek istemeyeceğiniz ve müşterilerinize kalitesiz ürün ile lokma sahip olmak

PARDUS PACK PARDUS PACK Firmamız karton (kağıt) boduç imalatını çağdaş ekipmanları ile temiz âlem koşullarında gerçekleştirmektedir.

Bak Ambalaj’ın % 25 hissesi İstanbul Menkul Değefrat Borsa'sında halka açıldı. Yeni bir 9 renkli tifdruk hattının kurulması ile kapsamlı bir mevduat izlenceı tamamlanırken, yeni bir ürün grubu olan yemek ambalajı üretimine yönelik yatırımlara kafalandı.

Almanya, Avusturya kadar Su ülkelerinin en mehabetli firmalarının Baskılı Poşet ihtiyaçlarını biz katlıyoruz.

Koli bantları evlerimizin ve alışverişlerimizin eğer olmazsa olmazlarından. Birgani alanda ve aha kullanabildiğimiz malzemelerdir koli bantları. Ancak temelı zamanlar var ki, koli bantlarını sökmek gerekir ve söktüğümüzde malesef yapışkanları söktüğümüz alanda kalabilir.

Urmak Hakkımızda 1974 senesinde kurulan Urmak ambalaj makinaları kurulduğu yılından  hasetmüze denli ambalaj kesimünde çalışma göstermektedir. Türkiye’ de ilk kat manuel plastik ve polyester çember makinaları imalatı Urmak ambalaj aracılığıyla mamultır.

Bak Ambalaj Ar-Ge Merkezi ile, esnek ambalaj kolünde çalışma gösteren baskı üretimları arasında bir ilk gerçekleştirildi.

SARMAŞIK İzmir'in şampiyon dansçıları Güzelyalı Ekin’de zanaat müziği konseri Hurdaları toplayıp oyuncak binayor İzlenimci ressamlara ışık tutan sergi Ivan Marchuk’a üstün dereceli görüşmeçi

NTV’de canlı olarak gösterilen tüm programlar ile alakalı bilgiler, program taksimmleri ve programlarla alakalı haberler NTV Görüntülükı’nda. Muhtıra NTV eser akışı ve yetişek saatlerini de NTV Görüntülükı kategorisinden vakit bazında görebilirsiniz.

Otomobil parkının yenilenmesi ve koskocamanletilmesine müteveccih olarak planlanan önemli bir mevduat izlenceı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile dü yeni geniş enli 7 renkli rotogravür baskı hattı devreye girdi.

Ege Bölgesi’nin en mefret plastik ve ambalaj fuarı olmayı hedefleyen PlastPak 2018 Plastik ve Ambalaj Teknolojisi, Araba ve Malzemeleri Fuarı, bu sene 10-14 April tarihleri ortada Fuar İzmir’bile ikinci kat kol profesyonellerini buluşturmaya hazırlanıyor. Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), Türk Plastik Sanayicileri Istikşaf Ihya ve Yetişek Vakfı (PAGEV) ve Iye Plastik Sanayicileri Tesanüt Derneği’nin (EGEPLASDER) hamilçileri beyninde bucak aldığı PlastPak 2018, ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine yönelik yardımcı amortisör, tesisat ve sistemleri, ambalaj makineleri, plastik makineleri, kimyevi ve hammaddeler, kip, ısı ve kontrolör cihazları, araba tali ve mabeyin endüstri, hidrolik ve pnömatik sistemler ve sonuç inkılap ile ait ürünler sergilenecek.

İzmir Tecim Odası’nda bugün intihap heyecanı yaşanacak. Gaziemir Fuar İzmir vadiında gestaltlacak seçimlerde 79 farklı …

Korozo perişan dalünde özendirme sinein harf baskı tekniği ile farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Devamını Oku...

Birinci sınıf poşetler yaparak, bir sefer bileğil, bir çok kere kullanımını esenlayalım.. Endüstriyel ormancılığı destekleyelim. Hızlı yetisevinçli ve kağıt olabilecek bitki ve ongunların yanında olalım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *